Tilføj varer til 500 DKK for at få gratis frakt
Din kurv er tom!
Tilføj varer til 500 DKK for at få gratis frakt
Din kurv er tom!
Fri Fragt med BudBee
2-3 hverdags levering
Ægte varer & Tilfreds kundegaranti
Vores pris: 678,30 DKK
Vejl. udsalgspris: 1.253 DKK
Duftnoter
Appelsinblomst
Jasmin
Tuberose
Citrus
Neroli
Rose
Spidskommen
Moskus
Hibiscus
Trænoter
Oplev en blomstrende fest af citrus og bløde blomster med Serge Lutens Fleurs D'Oranger eau de parfum! Denne fortryllende duft indhyller dig i en himmelsk symfoni af orangeblomster, der vækker sanserne og efterlader et uforglemmeligt indtryk. Perfekt til den legesyge sjæl!
Træd ind i en fortryllende verden af blomster og citrus med Serge Lutens Fleurs D'Oranger eau de parfum! Denne unisex duft, der blev lanceret i 2003, er designet til at få enhver dag til at føle sig speciel. Forestil dig at blive omfavnet af en symfoni af orangeblomster, jasmin og tuberose - en ægte fest for sanserne!
Fleurs D'Oranger er en let og livlig duft, der er perfekt til dagligt brug i foråret og sommeren! Men glem ikke, om natten og i de køligere måneder kan denne duft også være et fantastisk følgeskab. Den holder hele arbejdsdagen igennem, så du kan stråle med selvtillid i enhver situation!
Er du klar til at skridte ud ad døren med en følelse af glæde? Denne parfume giver dig ikke blot en friskt duftende aura, men også et løft i humøret. Med dens blomster- og citrusnoter bringes et pusterum af livlighed til din hverdag. Den stærke karakter gør den til en uundgåelig del af din duftkollektion!
Denne elegante parfume appellerer til både mænd og kvinder - perfekt til dem med en livlig og legesyg personlighed. Uanset om du er i tyverne eller halvfjerdserne, vil denne fragrance tiltale sjæle fulde af nysgerrighed og eventyrlyst.
Serge Lutens står som en skarp visionær inden for parfumeverdenen. Med sin passion for kreative udtryk har han formået at skabe unikke dufte, der taler til vores sanser på utallige måder. Hans evne til at bygge bro mellem traditionelt håndværk og moderne innovation gør hvert produkt til et kunstværk i sig selv!
Lad Serge Lutens Fleurs D'Oranger eau de parfum blive din nye kærlighed - en duftfuld ledsager der vækker livsglæde og forfører alle omkring dig!
Anmeldelser
Andre kunder købte også
Fri fragt med BudBee
200 000+ tilfredse kunder Siden 2013
Hos SwedishFace kan du handla hudpleje, duft, makeup og hårpleje fra kendte mærker til meget gode priser. Her vil du finde cremer, sera, masker og scrubs. Du skal blot bestille via vores hjemmeside. Alt er afsendt fra Sverige. Besök svenska dermastore
Choose your Language
Copyright © 2026 You.se Supreme Fragrances & Skincare Sweden AB. EU VAT No: SE556998131801




