Tilføj varer til 500 DKK for at få gratis frakt
Din kurv er tom!
Fri Fragt med BudBee
2-3 hverdags levering
Ægte varer & Tilfreds kundegaranti
Vores pris: 1.855 DKK
Duftnoter
Mynte
Grapefrugt
Citron
Æble
Ananas
Bitter Appelsin
Hvide Blomster
Bergamot
Geranium
Cedertræ
Trænoter
Patchouli
Coumarin
Vetiver
Oplev en duftrejse med Sora Dora Gladiator eau de parfum! Denne fortryllende 100ml flakon indhyller dig i en symfoni af friske citrusnoter og bløde florals, der vækker sanserne. Perfekt til den eventyrlystne sjæl, der ønsker at skinne og efterlade et uforglemmeligt indtryk!
Oplev Sora Dora Gladiator eau de parfum 100 ml, en fantastisk duft, der vil tage dine sanser på et fortryllende eventyr! Denne unisexparfume blev lanceret i 2021 og er skabt af de talentfulde næser Amélie Bourgeois, Anne-Sophie Behaghel og Camille Chemardin, som har tilført en sprudlende kombination af noter i denne aromatiske citrusduft.
Forestil dig duften af friske, grønne blade blandet med saftige frugter, et sprøjt af mint og grapefrugt kombineret med den søde aroma af ananas og æble. Gladiator er perfekt til at oplyse din dag i både sommer- og forårsmånederne, men den fungerer også glimrende om natten samt i de koldere årstider.
Sora Dora Gladiator er kendt for sin langvarighed; den kan holde i op til en hel arbejdsdag! Denne parfume byder på et unikt modspil til mange klassiske dufte og bringer en legende karakter ind i din duftgarderobe. Den gribende kombination af friske krydderier og sprøde citrusnoter gør det nemt at forstå dens popularitet blandt diverse aldre og personligheder.
Uanset om du skal til en dagligdags brunch med vennerne eller en romantisk middag under stjernerne, er Sora Dora Gladiator altid dit perfekte valg. Dens alsidighed gør den ideel til både afslappede og mere formelle begivenheder.
Sora Dora er kendt for sine innovative dufte, der river grænserne mellem traditionelt maskuline og feminine dufte. Hver parfume fortæller en unik historie og leger med kontraster for at skabe noget uventet og spændende. Med Gladiator har de formået at fange essensen af styrke og elegance i én flakon.
Dyk ind i denne fantastiske duftoplevelse med Sora Dora Gladiator eau de parfum 100 ml - din nye følgesvend uanset hvor dit eventyr fører dig!
Anmeldelser
Andre kunder købte også
Sidst set